O nas

Ewa i Marcin. Od 9 do 17 Pani Key Account Manager i Pan Programista, a po pracy wspinaczkowi zapaleńcy, podróżnicze dusze i góroholicy. Na blogu polecamy fajne miejscówki blisko natury, ciekawe górskie szlaki i zapraszamy w najpiękniejsze rejony wspinaczkowe.

Współpraca

Stworzymy artykuł lub posty na social media

Na naszym blogu i instagramie dzielimy się mnóstwem praktycznych wskazówek związanych z naszymi podróżami i wspinaczkowymi doświadczeniami. Opisujemy i polecamy najciekawsze miejsca wspinaczkowe, najpiękniejsze via ferraty, górskie szlaki. Z przyjemnością stworzymy artykuł lub całą serię wpisów na naszym blogu i mediach społecznościowych, w których umieścimy Twój produkt lub miejsce.

Marcin w żółtej kurtce Salewa siedzi na szcycie góry ponad chmurami

Zrobimy sesję Twojego produktu

Większość naszych podróży spędzamy blisko natury w przepięknych sceneriach. W ciągu tylko ostatniego roku odwiedziliśmy: Teneryfę, Grecję, Słowenię, Norwegię, Szwecję oraz wiele polskich rejonów. 

Marzysz o sesji zdjęciowej swojego produktu w niespotykanej scenerii? Chętnie ją dla Ciebie wykonamy. Zabierzemy Twój produkt w kolejną podróż i wykonamy sesję zdjęciową.

Ewa pije herbatę z termosu na Reinebringen, a obok niej leżą batoniki Clif

Przetestujemy sprzęt

Większość naszych podróży łączymy ze wspinaczką, ferratami lub trekkingiem. 

Najczęściej podróżujemy naszym własnym kampervanem. Korzystamy wtedy ze wszelkiego rodzaju sprzętów wspinaczkowych, kempingowych, odzieży funkcyjnej. Chętnie zabierzemy Twoje produkty na kolejną podróż, gdzie przetestujemy je oraz napiszemy recenzję. 

Tutaj znajdziesz napisaną przez nas receznję przewodnika.

Ewa zakłada buty wspinaczkowe

Opowiemy o naszych podróżach

Podróże i wspinaczka to nasze największe pasje, którymi uwielbiamy się dzielić na blogu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy o nich opowiedzieli na żywo. Z przyjemnością poprowadzimy prelekcję albo udzielimy wywiadu. 

Ewa i Marcin w puchowych kurtkach Simond widziani z wnętrza busa, a za nimi są góry

Zrealizujemy Twój pomysł

Masz inny pomysł? Napisz na adres mailowy: climberries2@gmail.com


Współpracowaliśmy z:

climb2change – rezencje przewodników, wpis do poradnika „Via ferraty. Spacer na wysokości. Praktyczny poradnik dla każdego”

coupleaway – wpis ekspercki o rejonie wspinaczkowym na Teneryfie do przewodnika „Teneryfa – jedyny taki przewodnik”

logo climb2change
logo couple away