O nas

Ewa i Marcin. Od 9 do 17 Pani Key Account Manager i Pan Programista, a po pracy wspinaczkowi zapaleńcy, podróżnicze dusze i góroholicy. Na blogu polecamy fajne miejscówki blisko natury, ciekawe górskie szlaki i zapraszamy w najpiękniejsze rejony wspinaczkowe.

Ewa i Marcin stoją w busie na parkingu w Dolinie Hollental, w tle są góry a obok kapliczka

O nas

Miło, że chcesz nas poznać!

Założyliśmy bloga, żeby budować bazę ciekawych spotów wspinaczkowych oraz opisywać najpiękniejsze górskie szlaki. Potem do naszych zainteresowań doszły via ferraty, więc dołożyliśmy poświęconą im sekcję. W międzyczasie zbudowaliśmy własnego kampervana, więc raz na jakiś czas dorzucamy wpisy, dotyczące vanlife’u. 

Jeśli te tematy przewijają się w Twoim życiu, na pewno znajdziesz coś dla siebie:)

Ewa stoi przed zielonymi drzwiami i pod fioletowymi kwiatami w dzielnicy Balat w Stambule

Ewa

Zawodowo zajmuję się negocjowaniem warunków sprzedaży z dużymi sieciami handlowymi.

Od dziecka trzymają się mnie: sport, książki oraz podróże i te pasje ciągle staram się rozwijać. Lubię próbować nowych rzeczy, dlatego nauczyłam się jazdy na nartach, łyżwach czy windsurfingu. W ostatnich latach moje serce skradła wspinaczka skałkowa i jej poświęcam najwięcej czasu. Podróże są moją największą pasją, zwłaszcza te blisko natury. Podczas naszych wyjazdów pełnię rolę organizatora wyszukując kolejne ciekawe miejsca, wśród których bardzo często są parki narodowe.

Moim marzeniem jest zobaczenie dziko żyjących wielorybów oraz podróż naszym kamperem Svenem przez Kanadę.

Marcin

Z zawodu jestem programistą, jednak w ostatnich latach moje zainteresowania kręcą się głównie wokół wspinaczki i gór. Podczas naszych wyjazdów na wspin, to ja wyszukuję kolejne sektory i drogi warte przejścia. Po pracy czas spędzam głównie na treningach wspinaczkowych, czytając książki lub oglądając filmiki na youtube. Podczas budowy busa odkryłem, że prace manualne sprawiają mi dużą przyjemność, więc być może to nie ostatni taki projekt.

Moim marzeniem jest mieszkanie w busie blisko skał i słońca.

Marcin stoi na ulicy w dzielnicy Balat w Sambule

Wszystkie wpisy przygotowujemy na bazie naszych doświadczeń. Tworzymy je z najwyższą starannością. Pamiętajcie jednak, że via ferraty i wspinaczka należą do sportów ekstremalnych i na Wasze bezpieczeństwo składa się mnóstwo czynników (pogoda, ograniczenia psychofizyczne, wyszkolenie i inne). Nie bierzemy odpowiedzialności za żadne szkody wynikające z wykorzystania informacji na naszym blogu.

Nie wyrażamy zgody na wykorzystywanie zdjęć i treści bez naszej wiedzy.